Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00
Balet + SMUKŁA SYLWETKA
Kasia/Aneta
16:50 - 17:50
gr 5-6 lat

Balet + SMUKŁA SYLWETKA
Kasia/Aneta
17:50 - 18:50
gr 5-6 lat

BALET + SPINNING
Kasia/Aneta
18:50 - 19:50
gr 7 + starsi
17:00
Street Dance + Smukła Sylwetka
gr.7-13
17:10 - 18:00
Natalia/Kasia
18:00
Street Dance + Spinning
Formacja
18:00 - 19:00
Natalia / Kasia

Street Dance + OBWODÓWKA
18:50 - 19:40
Natalia / Kasia
19:00
Street Dance Formacja / BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
Natalia/Asia
19:30 - 20:25
20:00

Poniedziałek

  • Balet + SMUKŁA SYLWETKA
    16:50 - 17:50
  • Balet + SMUKŁA SYLWETKA
    17:50 - 18:50
  • BALET + SPINNING
    18:50 - 19:50

Wtorek

  • Street Dance + Smukła Sylwetka
    17:10 - 18:00
  • Street Dance + Spinning
    18:00 - 19:00
  • Street Dance + OBWODÓWKA
    18:50 - 19:40

Czwartek

  • Street Dance Formacja / BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
    19:30 - 20:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00
Balet + SMUKŁA SYLWETKA
Kasia/Aneta
16:50 - 17:50
gr 5-6 lat

Balet + SMUKŁA SYLWETKA
Kasia/Aneta
17:50 - 18:50
gr 5-6 lat
17:00
18:00

Poniedziałek

  • Balet + SMUKŁA SYLWETKA
    16:50 - 17:50
  • Balet + SMUKŁA SYLWETKA
    17:50 - 18:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
BALET + SPINNING
Kasia/Aneta
18:50 - 19:50
gr 7 + starsi
19:00

Poniedziałek

  • BALET + SPINNING
    18:50 - 19:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Street Dance + Smukła Sylwetka
gr.7-13
17:10 - 18:00
Natalia/Kasia

Wtorek

  • Street Dance + Smukła Sylwetka
    17:10 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Street Dance + Spinning
Formacja
18:00 - 19:00
Natalia / Kasia

Wtorek

  • Street Dance + Spinning
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
Street Dance Formacja / BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
Natalia/Asia
19:30 - 20:25
20:00

Czwartek

  • Street Dance Formacja / BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
    19:30 - 20:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Street Dance + OBWODÓWKA
18:50 - 19:40
Natalia / Kasia
19:00

Wtorek

  • Street Dance + OBWODÓWKA
    18:50 - 19:40