Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
16:10 - 17:00
17:00
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
17:00 - 17:50

SMUKŁA SYLWETKA
17:50 - 18:40
Kasia

Spinning
18:40 - 19:30
Kasia

Cellulit Killer
19:30 - 20:30
Asia

TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
Asia
20:30 - 21:20
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
17:10 - 18:00
TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
17:30 - 18:20

TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
Asia
20:30 - 21:20

FIT BALL
Asia
18:30 - 19:20
NOWOŚĆ

TANIEC UŻYTKOWY
Aneta
18:30 - 19:30

TMT TABATA
Asia
19:30 - 20:20
Spinning
17:30 - 18:20

Pilates / Zdrowy Kręgosłup
Asia
18:30 - 19:25

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
Asia
19:30 - 20:25
NOWOŚĆ!!!

HAPPY DANCE ZUMBA
Asia
20:30 - 21:20
Aero Stretch
Kasia
17:20 - 18:10
NOWOŚĆ‼️

SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
18:10 - 19:00

Salsa / Latino Solo
Aneta
18:10 - 19:00
18:00
Spinning
18:00 - 18:50
Kasia

Spinning
19:40 - 20:30
Kasia

PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
Kasia
18:50 - 19:40
19:00
PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
Kasia
19:00 - 19:55

TANIEC UŻYTKOWY
Aneta
19:00 - 20:00
Zbieramy grupę
20:00
21:00

Poniedziałek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    16:10 - 17:00
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:00 - 17:50
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:50 - 18:40
  • Spinning
    18:40 - 19:30
  • Cellulit Killer
    19:30 - 20:30
  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    20:30 - 21:20

Wtorek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:10 - 18:00
  • Spinning
    18:00 - 18:50
  • PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
    18:50 - 19:40
  • Spinning
    19:40 - 20:30

Środa

  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    17:30 - 18:20
  • FIT BALL
    18:30 - 19:20
  • TANIEC UŻYTKOWY
    18:30 - 19:30
  • TMT TABATA
    19:30 - 20:20
  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    20:30 - 21:20

Czwartek

  • Spinning
    17:30 - 18:20
  • Pilates / Zdrowy Kręgosłup
    18:30 - 19:25
  • BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
    19:30 - 20:25
  • HAPPY DANCE ZUMBA
    20:30 - 21:20

Piątek

  • Aero Stretch
    17:20 - 18:10
  • SMUKŁA SYLWETKA
    18:10 - 19:00
  • Salsa / Latino Solo
    18:10 - 19:00
  • PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
    19:00 - 19:55
  • TANIEC UŻYTKOWY
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Spinning
17:30 - 18:20
18:00
Spinning
18:40 - 19:30
Kasia
Spinning
18:00 - 18:50
Kasia
19:00
Spinning
19:40 - 20:30
Kasia
20:00

Poniedziałek

  • Spinning
    18:40 - 19:30

Wtorek

  • Spinning
    18:00 - 18:50
  • Spinning
    19:40 - 20:30

Czwartek

  • Spinning
    17:30 - 18:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
Asia
19:30 - 20:25
NOWOŚĆ!!!
20:00

Czwartek

  • BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCH
    19:30 - 20:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Aero Stretch
Kasia
17:20 - 18:10
NOWOŚĆ‼️
18:00

Piątek

  • Aero Stretch
    17:20 - 18:10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
Cellulit Killer
19:30 - 20:30
Asia
20:00

Poniedziałek

  • Cellulit Killer
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Salsa / Latino Solo
Aneta
18:10 - 19:00

Piątek

  • Salsa / Latino Solo
    18:10 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
FIT BALL
Asia
18:30 - 19:20
NOWOŚĆ
19:00

Środa

  • FIT BALL
    18:30 - 19:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
16:10 - 17:00
17:00
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
17:00 - 17:50

SMUKŁA SYLWETKA
17:50 - 18:40
Kasia
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
17:10 - 18:00
18:00
SMUKŁA SYLWETKA
Kasia
18:10 - 19:00

Poniedziałek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    16:10 - 17:00
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:00 - 17:50
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:50 - 18:40

Wtorek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    17:10 - 18:00

Piątek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    18:10 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00
HAPPY DANCE ZUMBA
Asia
20:30 - 21:20
21:00

Czwartek

  • HAPPY DANCE ZUMBA
    20:30 - 21:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
Kasia
18:50 - 19:40
19:00
PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
Kasia
19:00 - 19:55

Wtorek

  • PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
    18:50 - 19:40

Piątek

  • PROJEKT BIKINI OBWODÓWKA
    19:00 - 19:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
17:30 - 18:20
18:00
20:00
TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
Asia
20:30 - 21:20
TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
Asia
20:30 - 21:20
21:00

Poniedziałek

  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    20:30 - 21:20

Środa

  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    17:30 - 18:20
  • TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH
    20:30 - 21:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
TMT TABATA
Asia
19:30 - 20:20
20:00

Środa

  • TMT TABATA
    19:30 - 20:20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
TANIEC UŻYTKOWY
Aneta
18:30 - 19:30
19:00
TANIEC UŻYTKOWY
Aneta
19:00 - 20:00
Zbieramy grupę

Środa

  • TANIEC UŻYTKOWY
    18:30 - 19:30

Piątek

  • TANIEC UŻYTKOWY
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Pilates / Zdrowy Kręgosłup
Asia
18:30 - 19:25
19:00

Czwartek

  • Pilates / Zdrowy Kręgosłup
    18:30 - 19:25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

*

Poniedziałek
Smukła sylwetka 16:10, 17:00, 17:50
Spinning 18:40
Cellulit Kiler 19:30
Trampoliny 20:30

Wtorek
Smukła sylwetka 17:10
Spinning 18:00
Obwodówka 18:50
Spinning 19:40

Środa
Trampoliny 17:30
FIT BALL 18:30
TMT TABATA 19:30
Trampoliny 20:30

Czwartek
Spinning 17:30
Pilates 18:30
Brazylijskie pośladki 19:30
Happy DANCE ZUMBA 20:30

Piątek
Aerostrech 17:20
LATINO Solo 18:10
Smukła sylwetka 18:10
Obwodówka 19:00

W TROSCE O KOMFORT ĆWICZEŃ NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA WPROWADZAMY OBOWIĄZKOWE ZAPISY W RECEPCJI KLUBU LUB TELEFONICZNIE POD NUMEREM

502 281 923

* Możesz stworzyć własną grupę – zbierz minimum 8 osób i uzgodnij z nami dogodny dla Was termin spotkań!!!